W dniu 26 lutego - ŚRODA POPIELCOWA -  Księgarnia będzie czynna do godz. 15.00

Porównanie produktów

Opis

Każdy z nas doświadcza w swoim życiu trudności, choroby, cierpienia. O. Micheal Scanlan przypomina, że są one częścią świata skażonego grzechem pierworodnym. Trudno całkowicie uciec od życiowych ciężarów, ale możemy zwrócić się z nimi ku Najwyższemu. Bóg zaś obiecuje, że da nam swoją obecność, dzięki której będziemy mogli przetrwać największe burze w naszym życiu.

On mówi: „Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię” (Mt 11,28). Doda sił, ale nie zawsze zabierze ciężar.
W tej książce możemy znaleźć odpowiedzi na takie pytania jak:

Jak radować się pośród różnych trudności?
Na czym polega plan szatana wobec człowieka?
Czy Bóg zsyła na nas cierpienia?
Czym jest głębokie nawrócenie i mentalność królestwa?
Jak być chrześcijaninem w dzisiejszym świecie?
Jak wydostać się z beznadziejnych sytuacji?
Utrapienia to rewelacyjny podręcznik życia duchowego, czerpiący ze skarbca Tradycji, Pisma Świętego oraz bogatego doświadczenia autora. Ojciec Scanlan zaprasza nas w nim na drogę rozwoju, której istotą jest ciągłe powracanie do wymogów Ewangelii i pogłębianie relacji z Bogiem.

O. Michael Scanlan TOR (1931-2017) – franciszkanin Trzeciego Zakonu Regularnego, w młodości oficer lotnictwa i prawnik w biurze prokuratora wojskowego. Po  święceniach objął urząd dziekana College of Steubenville. Zaangażowany w Odnowę Charyzmatyczną, rekolekcjonista znany z bezkompromisowości.

Autor: o. Michael Scanlan T.O.R.
Oprawa: miękka
Ilość stron: 156
Format: 140 x 200
Rok wydania: 2019
Wydawnictwo: Espe 

Cena

23.71 zł

Vat

5%

Brutto
24.90 zł
Producent

eSPe 

Kategoria

Ogólne