Porównanie produktów

Opis

„Trzy sny” – autorski projekt Kuby Kornackiego z zespołem Kanaan to coś dla ludzi szukających czegoś więcej w muzyce. Zachwyca, wzrusza, bawi, zmusza do refleksji. Znajdzie tu coś da siebie zarówno wielbiciel funku, popu, jazzu, jak i bossa novy, a nawet… kabaretu. Równie istotny jak muzyka – o ile nie najważniejszy – jest tu tekst: współgra z muzyką i jest bardzo ważną częścią składową każdej piosenki, zazwyczaj z zaskakującą puentą (każdy z utworów stanowi zamkniętą opowieść). Stanowi wyraz szacunku do odbiorcy i jego inteligencji. A autor udowadnia, że aby przekazać ważne treści, wcale nie trzeba prowokować. Nie ukrywa też, że nieustannym źródłem artystycznych inspiracji jest dla niego Boża miłość. Bo „w życiu liczą się nie tylko chwile. W życiu liczy się, kto ci je dał” (utwór „Falowanie”) i „choć z kruchej gliny, swoim dzieckiem mieć cię chcę” (tytułowe „Trzy sny”).

Na płytę składa się 14 utworów. Do współpracy zostali zaproszeni znakomici artyści polskiej sceny jazzowej i rozrywkowej.

W skład albumu wchodzą: płyta CD, płyta DVD z zapisem koncertu oraz książka z tekstami piosenek i towarzyszącymi im literackimi impresjami, bogato ilustrowana kadrami z filmów animowanych.
Czas trwania: 139 min (dwie płyty – CD + DVD)

Lista utworów:
1. Falowanie
2. Strzała
3. Glonojad
4. Wędrowiec
5. Niebo-skłony
6. Do stóp twoich
7.-8. Suita
9. Pustynia
10. Trzy sny
11. Wojownik
12. Bossa dla Mamy
13. Za darmo
14. Panie Anioł
Wywiad z Kubą Kornackim w Gościu Niedzielnym
Wywiad w TVP Polonia

Autor: Kuba Kornacki i zespół Kanaan
Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła
Stron: 44
Format: 14,0 x 20,0 cm
Oprawa: twarda
Typ produktu: Książka

Cena

47.62 zł

Vat

5%

Brutto
50.00 zł
Producent

Św. Paweł 

Kategoria

Muzyka