Porównanie produktów

Opis

 Konspekty na Roraty dla dzieci
 
Autor: Jarosław Zych
Oprawa: miękka
Format: 210 x 297mm
Ilość stron: 48
Wydawca: Dom wydawniczy Rafael

Nota wydawcy:

Tegoroczne konspekty kazań na roraty z udziałem dzieci będą doskonałym wprowadzeniem w tematykę obecną w polskim Kościele w 2018 roku. Pierwsza część pierwsza została poświęcona życiu św. Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży, w związku z jubileuszem 450-lecia jego śmierci. Druga część wprowadza najmłodszych w zagadnienia związane z Duchem Świętym, darami Ducha Świętego i bierzmowaniem – zgodnie z hasłem roku duszpasterskiego 2017/2018: „Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym”.
Trudne zagadnienia zostały sprowadzone do dziecięcego poziomu pojęciowego w taki sposób, aby każde dziecko mogło wynieść z rorat podstawowe wiadomości, które będą owocować w jego dalszej edukacji religijnej. Konspekty zostały przygotowane w oparciu o zdania i frazy, które mogą stanowić w całości gotowe wypowiedzi wplecione w narrację kazania lub tworzyć plan słowa głoszonego podczas mszy roratnich.
Każdy temat zawiera dodatkowo pytania, dzięki którym będzie możliwe nawiązanie kontaktu ze słuchaczami, oraz podsumowanie obejmujące najważniejszy przekaz z danego dnia.
*
Na komplet materiałów Roraty 2017 składa się:
Zeszyt z konspektami kazań dla dzieci.
Baner adwentowy z miejscami na naklejki uzupełniany podczas każdej Mszy roratniej.
Pamiątki obecności w roratach dla każdego dziecka z naklejkami potwierdzającymi uczestnictwo w nich.
Nagrody za uczestnictwo w postaci pamiątkowego kalendarza na rok 2018.
CD zawierające nagranie oraz tekst piosenki Święty Duch, Boży Duch, a także materiały do wydrukowania: tekst Hymnu do Ducha Świętego i modlitwy do Ducha Świętego.
 

Cena

33.24 zł

Vat

5%

Brutto
34.90 zł
 
Producent

Rafael 

Kategoria

POMOCE KATECHETYCZNE