strzalkaRegulamin   
Porównanie produktów
Twoja aktualna lista produktów do porównania:
 Parametr Sankofa Nie zmarnuj życia
Usuń
Koszyk
Opis Autor: Tomasz Gaj OP Magdalena Pajkowska
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Format: 145 x 205 mm
Ilość stron: 288
Wydawca: wydawnictwo Wam

Nota wydawcy:

Rozmowa o życiu, w której proste pytania i proste odpowiedzi ułożyły się autorom w opowieść o tym, jak go nie zmarnować. Skomplikowany świat „ja”, uczucia, powołanie, duchowość, miłość, poczucie winy, komunikacja, konflikt i psychoterapia to kolejne punkty na mapie tej wędrówki.

Tytułowa Sankofa to aforyzm z Afryki, który oznacza mitycznego ptaka patrzącego w przeszłość, po to, żeby ją zrozumieć i ruszyć ku przyszłości. Warto przypomnieć sobie, skąd idziemy, kto nam towarzyszył, czego dokonaliśmy, a co nam nie wyszło. Dzięki temu możemy w pełni przeżywać teraźniejszość i z nadzieją odkrywać przyszłość.

Autorzy odwołują się w niej do swoich przeżyć i osobistych historii, a rysunki, krótkie opowieści i maile wprowadzają w kolejne rozdziały. Czasem opowiadają również… bajki. Ta różnobarwność bierze się też stąd, że rozmowa toczy się między zakonnikiem i księdzem, a żoną i mamą. On żyje w klasztorze, ona w rodzinie. On interesuje się psychologią, a ona literaturą. Mają jednak wiele wspólnego – fascynację wiarą, ciekawość świata, pasję uczenia. Nade wszystko jednak – lubią rozmawiać.


Cena 31.33 zł
Vat 5
Brutto 32.90 zł
Producent
Kategoria Psychologia, poradnictwo

Ta strona używa cookies. Zaakceptuj, aby kontynuować. więcej informacji

Sklepy internetowe projektowanie - infotex