strzalkaRegulamin   
Porównanie produktów
Twoja aktualna lista produktów do porównania:
 Parametr Rozwiedzeni są w Kościele
Usuń
Koszyk  
Opis
Nota wydawcy:
„Kościół ustanowiony dla doprowadzenia wszystkich ludzi, a zwłaszcza ochrzczonych, do zbawienia, nie może pozostawić swemu losowi tych, którzy – już połączeni sakramentalną więzią małżeńską – próbowali zawrzeć nowe małżeństwo. Będzie też niestrudzenie podejmował wysiłki, by oddać im do dyspozycji posiadane przez siebie środki zbawienia”. 
Jan Paweł II,
Adhortacja apostolska Familiaris consortio", nr 84
 
Wśród rozwiedzionych żyjących w nowych związkach niesakramentalnych są również ludzie wierzący. Bardzo często wycofują się z życia parafialnego przez co trudno dotrzeć do nich z niosącym wielką nadzieję - także w ich sytuacji życiowej - orędziem Ewangelii. Czują się oni subiektywnie odrzuceni lub wykluczeni z Kościoła, a duszpasterze nie zawsze mają możliwość dotarcia do nich. Tą możliwość stwarza wręczenie książki, która z taką właśnie myślą powstała. Wyjaśnia ona powody, dla których nie mogą przyjąć rozgrzeszenia oraz wskazuje cztery drogi powrotu do życia sakramentalnego. Ponadto zwraca uwagę potrzebę zaangażowania się w życie Kościoła.


  Jeśli ta książka choćby jednej z osób żyjących w związkach niesakramentalnych pomoże przybliżyć się do Boga żyjącego w Kościele, to jej cel zostanie osiągnięty.
 
Format: 16 cm x 12 cm
Oprawa: miękka
Liczba stron: 108
Cena 8.57 zł
Vat 5
Brutto 9.00 zł
Producent Homo Dei
Kategoria Psychologia, poradnictwo

Ta strona używa cookies. Zaakceptuj, aby kontynuować. więcej informacji

Sklepy internetowe projektowanie - infotex