Rachunek sumienia kwadrans dla duszy

Porównaj

7.00 zł

 • Id 12266
 • Praktyczny rachunek sumienia przygotowany przez o. Józefa Kozłowskiego SJ. 15 minut dla duszy wydaje się mało, jednak może być przyczynkiem do naszego głębokiego nawrócenia, warto spróbować!

  Co zawiera książka “Rachunek sumienia. Kwadrans dla duszy”?

  Aby iść po śladach Chrystusa, potrzebna jest nam potęga miłości silniejszej niż wszystko. Miłości pokonującej śmierć, towarzyszącej w każdej samotności i bólu. Ta miłość jest na wyciągnięcie ręki pod warunkiem, że staniemy się przezroczyści i jaśni, że zaczniemy przemianę świata od przemiany naszego serca, a właściwie od badania jego wnętrza. Temu ma służyć codzienny rachunek sumienia. Nasz kwadrans rozmowy z Panem Bogiem do której zachęca nas o. Józef Kozłowski SJ w swojej książce Rachunek sumienia. Te piętnaście minut rozważania naszych czynów i doznań czynione regularnie, codziennie w obecności Jezusa otworzy nam oczy na Jego ślady i pozwól śmiało wejść na Jego ścieżkę, ścieżkę miłości…

  O autorze:
  Ojciec Józef Kozłowski SJ (1951 – 2003) – jezuita, ceniony spowiednik i kierownik duchowy; twórca, duszpasterz i założyciel Ośrodka Odnowy w Duchu Świętym w Łodzi, a w nim zespołu wokalno-ewangelizacyjnego „Mocni w Duchu”, Szkoły Ewangelizacji i Rozeznania Duchowego, Wydawnictwa oraz dwumiesięcznika Odnowy Charyzmatycznej „Szum z Nieba”.
   
  Autor: O. Józef Kozłowski SJ
  Ilość stron: 62
  Okładka: miękka
  Rok wydania: 2012
  Wydawnictwo: Ośrodek Odnowy w Duchu Świętym
  Wymiary: 19 x 12.5 cm