W lipcu i sierpniu księgarnia jest czynna w godzinach (pon. - pt) 10.00 - 18.00 (sb) 10.00 - 15.00

Obdarowani Jak żyć na co dzień darami

Porównaj

23.89 zł

 • Id 813926

 • Patrzysz, a nie widzisz. Wiesz, a nie rozumiesz. Musisz wybrać, a nie umiesz. Chcesz działać, a się boisz. Widzisz, a nie dostrzegasz. Doświadczasz, a nie doceniasz. Kochasz, a krzywdzisz.
  To s i e d e m sytuacji, w których pewnie odnajduje się każdy z nas.To także s i e d e m przykładów, kiedy zapominamy o darach Ducha Świętego.O tym, czym są owe dary oraz jak mądrze i odpowiedzialnie z nich korzystać podpowiada w swojej najnowszej książce ksiądz Andrzej Nackowski.Autor nie tylko rozkłada s i e d e m darów Ducha Świętego na czynniki pierwsze, lecz także przypomina, jak bardzo zostaliśmy przez Boga obdarowani. Bo tam, gdzie działa Duch Święty, jest dobre życie, są i radość, i odwaga. Jest człowiek mądry, odpowiedzialny, świadomy, silny, oświecony, pokorny i wrażliwy – prawdziwe szczęśliwy.
   
  Obdarowni to wyjątkowy zeszyt ćwiczeń, który pomaga zanurzyć się w tajemnice Boga i Jego darów.Każdy rozdział książki to zaproszenie do rozważań na temat poszczególnego daru Ducha Świętego i medytacji, które pomagają przeżywać ten dar.
   
  Za sprawą tej książki i, rzecz jasna, dzięki darom Ducha Świętego:dostrzeżesz piękno wokół siebie,unikniesz pułapki własnego osądu,nauczysz się dokonywać właściwego wyboru,zaufasz Bogu w przeciwnościach,odkryjesz Boga w codziennym życiu,zrozumiesz, jak ważna jest wdzięczność,będziesz pielęgnować cnotę pokory.
   
  Ilość stron: 144
  Oprawa: miękka