strzalkaRegulamin   
Kategorie

Producenci

Z Synaju na Kalwarię

Z Synaju na Kalwarię
Z Synaju na Kalwarię
Id: 355790
Refleksje o ostatnich słowach Pana Jezusa

Format: 20,4 cm x 14,2 cm
Oprawa: miękka (zeszytowa)
Liczba stron: 80
Wydawca: Wydawnictwo VOX DOMINI
 
Nota wydawcy:
>>Lektura książki "Z Synaju na Kalwarię" kreśli piękny plan dla nowego wzrostu duchowego. Nie znalazłem w jej treści nic, co przeczyłoby Pismu Świętemu jak również nic, co byłoby niezgodne z doktryną Kościoła.<< - napisał udzielając imprimatur J. E. Jose Oscar Barahona.
Chrześcijanie znają Ewangelię, nie wszyscy jednak żyją nią i pojmują we wszystkich jej wymiarach. Dlatego konieczne jest ciągłe zgłębianie jej, krok po kroku, dla dokładniejszego zrozumienia i uczynienia normą naszego życia. Ileż razy czytaliśmy o Męce Chrystusowej! Ile takich opisów było dla nas tylko zwykłą lekturą historyczną lub nawet beletrystyczną, pozbawioną wpływu na nasze życie!
W książce Cataliny, powstałej pod autentycznym natchnieniem Bożym, znajdujemy głęboką refleksję o Męce Chrystusa, a zwłaszcza o owych Siedmiu Słowach, które Pan Jezus przybity do Krzyża, wypowiedział, aby wezwać do nawrócenia rodzaj ludzki.

Dostępność: Aktualnie brak!
9.50 zł
porównaj Powrót do porzedniej stronyPowrót...

Oceń produkt

Zapraszamy Cię do wyrażenia swojej opinii na temat tego produktu. Z poniższego menu wybierz ocenę, którą dajesz tej pozycji. Możesz także wpisać uzasadnienie postawionej noty (w postaci recenzji) w mieszczące się poniżej pole tekstowe.
Zastrzegamy sobie prawo do uwzględnienia Twojej noty i recenzji w tworzeniu różnego rodzaju zestawień dotyczących produktów oraz do wykorzystwania ich w celach reklamowych.

tu możesz wpisać recenzję:

Wpisanie poniższych danych nie jest konieczne.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych, w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883 z 1997 roku), dla celów marketingowych Infotex Sp.J., ul. Gwiaździsta 50a, 01-651 Warszawa. Przysługuje Pani/Panu prawo do wglądu i poprawiania danych. Infotex Sp.J. oświadcza, że podane dane nie zostaną w żadnej formie udostępnione osobom trzecim.


Podobne produkty
Widok: 
Sortuj wg: 


Ta strona używa cookies. Zaakceptuj, aby kontynuować. więcej informacji

Sklepy internetowe projektowanie - infotex