Porównanie produktów

Opis

Narodziny Głosu, są to rekolekcje, skierowane do członków Stanu Pustelnic i Pustelników (Ordo Vitae Eremiticae), którzy na podstawie wieczystej, publicznej konsekracji pustelniczej podejmują tę formę życia konsekrowanego w Kościele dla Pana Boga i każdego człowieka oraz do kandydatek i kandydatów do tego Stanu.


Rekolekcje powstały w Pustelni pw. Boga – Miłosierdzia Nieskończonego w Elblągu. Stanowi je cykl konferencji, przewidziany na trzy dni rekolekcyjne w ciszy. Książka zawiera bogaty zasób konferencji rekolekcyjnych. Pozwala to na dokonywanie wyboru konferencji lub na kontynuację czytań duchowych po zakończeniu rekolekcji. Kanwą rozważań jest świadectwo św. Jana Chrzciciela – Jana, który stał się Głosem oraz świadectwo Jana Apostoła, powołanego przez Pana Jezusa jako ten, który ma pozostać (J 21,22) jako adorator Baranka Boga.


Rekolekcje te są dedykowane również szukającym Boga, samotnym dla Królestwa Bożego, cierpiącym w samotności i podejmującym indywidualne formy życia konsekrowanego poza strukturami. Każdy człowiek, może ponad pustelniczą formą tych rekolekcji odnaleźć to, co jest podstawowe w życiu chrześcijańskim i czerpać stąd zachętę do trwania w płodnej ciszy, w owocującym Obecnością Bożą milczeniu.


W Twoim życiu mogą dokonać się narodziny Głosu – głosu Boga, skierowanego do Ciebie i narodziny Twojego głosu jako powołanego, ucznia Jezusa i świadka Boga Żywego w świecie – chociażby w milczeniu i przede wszystkim w milczeniu...


Autor: s. Maria Jana od Trójcy Przenajświętszej OVE
Wydawnictwo: Flos Carmeli
Stron: 214
Oprawa: miękka klejona ze skrzydełkami
Format: 130x200 mm
Rok wydania: 2020

Cena

23.81 zł

Vat

5%

Brutto
25.00 zł
Producent

Flos Carmeli 

Kategoria

Literatura chrześcijańska