W lipcu i sierpniu księgarnia jest czynna w godzinach (pon. - pt) 10.00 - 18.00 (sb) 10.00 - 15.00

Porównanie produktów

Opis


Składniki: wino białe i czerwone, miód, zielona pietruszka 2%, ocet winny.
 
Hildegarda mówi: „Kto ma bóle w sercu, w śledzionie lub w boku, niech pije tak przygotowane wino często [codziennie], a ono mu pomoże."
 
Napój pietruszkowy jest uniwersalnym środkiem przeciwko niewydolności serca i wszelkiego rodzaju niedomogom serca – niedokrwieniu, słabości, bólom serca wywołanych stresem oraz przy niedomaganiach zastawek serca. Sprawdził się też jako pomocny w dolegliwościach serca na tle reumatycznym, wzmacniający serce w czasie grypy (w kombinacji z mieszanką ziołową z pelargonią) oraz przy rehabilitacji po zawale serca. 
Przy każdym osłabieniu serca, szczególnie w starszym wieku, w pierwszym rzędzie należy sięgnąć po napój pietruszkowy, który podwyższa wartości składników chemicznych w organizmie.
 
Napój ten wzmacnia organizm i poprawia samopoczucie, dlatego można go polecić jako smaczny aperitif. Był on pierwszym Hildegardowym środkiem leczniczym, który dr Hertzka mógł wytwarzać w swojej aptece w Konstancji w większych ilościach. Od tego czasu napój cieszy się na świecie dużą popularnością z uwagi na swój dobroczynny wpływ na serce i krwioobieg.
 
Fragment z książki “Powrót do harmonii" Alfreda Walkowska

Cena

56.91 zł

Vat

23%

Brutto
70.00 zł
Producent

 

Kategoria

Produkty św. Hildegardy