W lipcu i sierpniu księgarnia jest czynna w godzinach (pon. - pt) 10.00 - 18.00 (sb) 10.00 - 15.00

Porównanie produktów

Opis

Wielki Post, 40 dni, które jest nam dane, żeby znów zajrzeć w swoje serce i w swoje życie i ustawić je w kierunku Źródła Życia. Na to zadanie, które zawsze jest wielkim wyzwaniem, warto jest mieć przy sobie mądrego towarzysza. Kimś takim jest, bez cienia wątpliwości, Benedykt XVI, który umie przystępnie i zarazem głęboko opowiadać o tej jednej, najważniejszej dla nas sprawie.

Niniejszym zapowiadamy ukazanie się w tygodniu poprzedzającym okres Wielkiego Postu kolejnego, czwartego już tomu naszej serii Mystagogia Benedicti. Wprowadzenie w tajemnice roku liturgicznego z kompletnymi tekstami papieża seniora na okres Wielkiego Postu. Zapraszamy do zapoznania się ze spisem treści i próbką tekstu w załączonym pliku.

Dla wiernych Czytelników przygotowaliśmy specjalną ofertę: każdy kto złoży zamówienie na nowy tom Mystagogia Benedicti. Wielki Post, za pośrednictwem naszego sklepu internetowego lub telefonicznie, do Środy Popielcowej, a więc do 26 lutego włącznie, zapłaci za książkę jedynie 30 zł. Ponadto przy kupnie wraz z tomem wielkopostnym innego tomu serii, na wszystkie tomy obowiązuje również cena 30 zł. Od 27 lutego wracamy do regularnych cen, czyli 32,99 zł za tom Wielki Post oraz 31,99 za pozostałe tomy.

Cena

32.38 zł

Vat

5%

Brutto
34.00 zł
Producent

 

Kategoria

Benedykt XVI