Porównanie produktów

Opis

Fascynujące opowieści, bogactwo wyjątkowych zadań i twórcza aktywność.

Kreatywna Biblia dla dzieci wprowadzi twoje dziecko w świat Pisma Świętego poprzez zabawę i twórczą aktywność. Podczas czytania historii ze Starego i Nowego Testamentu biblijne obrazy ożyją w jego wyobraźni. Dzięki wciągającym zadaniom ta zabawna i niezwykła książka sprawi, że spotkanie z Biblią będzie dla niego wspaniałą przygodą.
"Wprowadzaj syna w prawidła drogi, a nie zejdzie z niej i w starości". (Prz 22,6)

Dzielenie się z dziećmi opowieściami z Biblii odgrywa ważną rolę w pielęgnowaniu ich wiary. Kolorowanie, rysowanie i rozwiązywanie zadań będzie wspierać proces ich duchowego dojrzewania. Kreatywna Biblia dla dzieci rozbudzi zainteresowanie młodych czytelników Pismem Świętym, wiążąc ich pomysłowość z opowieściami i naukami zaczerpniętymi z Biblii. Książka ta stanie się pamiątką i kroniką drogi najmłodszych z Bogiem.

Kreatywna Biblia dla dzieci to zabawna i twórcza przygoda z biblijnymi historiami. Uruchamia twórczą wyobraźnię, a dzięki wielu pomysłowym zadaniom pomaga przyswajać wiedzę. Kreatywna Biblia dla dzieci to wiele godzin wypełnionych zabawą i nauką.

  •     Pismo Święte: czytajcie fascynujące opowieści ze Starego i Nowego Testamentu.
  •     Kolorowanie: podczas kolorowania pięknych biblijnych ilustracji świetnie sprawdzą się kredki ołówkowe, woskowe lub flamastry.
  •     Łączenie kropek: liczenie to świetna zabawa! Dzieci z zapałem będą łączyć ołówkiem ponumerowane kropki.
  •     Przyjrzyj się i znajdź: szukajcie robaczków i innych stworzonek ukrytych na ilustracjach! Uwaga, ich kształty wtapiają się w tło!
  •     Szkicuj, rysuj i koloruj: połączenie pięknych ilustracji i inspirujących cytatów zachęca do szkicowania, rysowania i kolorowania.
  •     Szukanie różnic: porównajcie ilustracje, aby przekonać się, czym się różnią. 
Kreatywna Biblia dla dzieci:
  •     Wspiera twórczy rozwój dzieci.
  •     Pomaga zapamiętać przesłanie opowieści biblijnych.
Wydanie: pierwsze
Rok wydania: 2017
Oprawa: miękka
Liczba stron: 144
Wymiary: 175x250 mm
Tłumacz: Aleksandra Czwojdrak
Wydawnictwo: WAM 

Cena

11.90 zł

Vat

5%

Brutto
12.50 zł
 
Producent

WAM 

Kategoria

Biblia dla dzieci