Jak uprościć życie (mp3)

Porównaj

29.90 zł

 • Id 733857
  • Jak nie komplikować życia?
  • Co jest naprawdę istotne?
  • Dlaczego zamykamy się na miłość?
  Żyjemy w świecie wielu możliwości. Niemal wszystko można osiągnąć lub kupić. Każdy dzień związany jest z koniecznością podejmowania kolejnych wyborów i filtrowania informacji. Żyjemy w coraz wyższym komforcie, co kreuje nowe potrzeby.
  Z jednej strony, to wszystko świadczy o rozwoju i sukcesach, z drugiej jednak, życie w takim trybie jest coraz trudniejsze – komplikuje się, męczy i wypala. Można odnieść wrażenie, że jest ono jak koło, w którym biegnie człowiek. Im szybciej i dalej się toczy – tym bardziej zmęczona jest osoba, która je napędza.

  Kategoria: Audiobooki
  Autor: ks. Krzysztof Grzywocz
  Wydawca: 2RYBY.PL

  ks. Krzysztof Grzywocz (ur. 1962), doktor teologii duchowości, kierownik duchowy, wieloletni ojciec duchowny w opolskim seminarium, wykładowca na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Opolskiego. Ceniony rekolekcjonista, egzorcysta i terapeuta. Autor wielu publikacji takich jak: „Wartość człowieka”, „W mroku depresji”, „Uczucia niekochane”. Orędownik i piewca przyjaźni, serdecznych spotkań i ogromnej roli odpoczynku w naszym życiu. 17 sierpnia 2017 roku zaginął w Alpach Lepontyńskich w Szwajcarii.

  Aby dojść do celu i nie ustać w drodze, trzeba wziąć tyle, ile potrzeba: nie za dużo i nie za mało.

  ks. Krzysztof Grzywocz
  „Jak uprościć życie”