Ilustrowane Pismo Święte dla dzieci Pamiątka I Komunii św.

Porównaj

29.90 zł

 • Id 538442
 • Bóg nas kocha i chce, byśmy żyli w Jego miłości. Ale skąd to wiemy? Jak Bóg przemawia do nas i wskazuje swoją drogę? Dlatego mamy Pismo Święte. Mówi ono o tym, czego Bóg dokonał na świecie od początku czasu aż do dni odkupienia nas przez Chrystusa. Wydarzenia, o których opowiada, rozegrały się bardzo dawno temu, ale Biblia przypomina nam, że Bóg zawsze jest częścią naszego życia.

  Możemy uczyć się od ludzi, którzy byli posłuszni Bogu. Możemy naśladować ich przykład i zawsze starać się robić to, czego chce od nas Bóg. Ale mamy szansę uczyć się także od tych, którzy nie słuchali Bożych przykazań. Nie chcemy robić tego, co oni.

  Kiedy czytamy o przyjściu Jezusa na świat, dowiadujemy się, czego Bóg naprawdę od nas chce. Pragnie, byśmy byli Jego dziećmi, a Jezus uczy nas, jak być dzieckiem Boga.

  Przed czytaniem lub słuchaniem Pisma Świętego powinniśmy pomodlić się do Ducha Świętego. To On pomógł ludziom ją napisać. Jest to ten sam Duch, który pomaga nam usłyszeć głos Boga, gdy czytamy Biblię i właściwie Go zrozumieć.

                                                                                                                                 Ze wstępu
                                                                                                                                 o. Jude Winkler OFM Conv.
   
  Autor: red. o.Jude Winkler OFM Conv.
  Oprawa: obwoluta komunijna, twarda
  Format: 180 x 260 mm
  Ilość stron: 126
  Wydawca: Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu