strzalkaRegulamin   
Porównanie produktów
Twoja aktualna lista produktów do porównania:
 Parametr Czarny humor Czyli o Kościele na wesoło
Usuń
Koszyk
Opis
Książka na podstawie bestselerowego audiobooka – „Czarny Humor” autorstwa ks. Piotra Pawlukiewicza oraz ks. Bogusława Kowalskiego.
 
To lektura, przy której (gwarantujemy!) będziesz płakać ze śmiechu
 
„Czarny humor” to zbiór anegdot, żartów i zabawnych historii z życia księży, parafii, z wizyt duszpasterskich, ślubów, pogrzebów i wszelkich „kościelno-parafialnych” okoliczności, w których nie trudno o komiczne wpadki.
 
Bądźmy poważni… i pośmiejmy się z siebie :)
ks. Piotr Pawlukiewicz
 
To żywy dowód, że Kościół tworzą normalni ludzi, którym śmieszne sytuacje, gafy i przejęzyczenia zdarzają się bardzo często. I wbrew opinii wielu, okazuje się, że poczucie humoru i dystans do siebie w Kościele są równie ważne jak modlitwa czy pracowitość.
 
Najciekawsze tego typu historie specjalnie dla Ciebie opowiedzieli: legenda polskiego kaznodziejstwa – ks. Piotr Pawlukiewicz i jego serdeczny przyjaciel – ks. Bogusław Kowalski.
 
Książka jest zbiorem najciekawszych anegdot z kultowych nagrań z serii „Czarny humor”, uzupełnionym o nowe, niepublikowane wcześniej historie.
 
Niech radość będzie z Tobą :)

ks. Piotr Pawlukiewicz – Legenda polskiego kaznodziejstwa. Na jego kazaniach wychowywały się całe pokolenia. Kochany przez wiernych, ceniony przez innych kaznodziei, którzy często powołują się na jego słowa. Studiował teologię pastoralną na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, homiletykę w Papieskiej Akademii Teologicznej w Krakowie i retorykę na Uniwersytecie Jagiellońskim.
Autor serii nagrań „Sex, poezja, czy rzemiosło”, kilkunastu książek i współautor bestsellerowego „Czarnego humoru”. Muzyk. Głosił rekolekcje w wielu miastach Polski, a także dla środowisk polonijnych w Sztokholmie, Londynie, Dortmundzie, Zurichu, Bernie, Rzymie i Budapeszcie
 
ks. Bogusław Kowalski – Znany kaznodzieja, słynny z serii „Czarny humor”, proboszcz parafii katedralnej archidiecezji warszawsko-praskiej, były piłkarz, a dziś kibic Legii i reprezentacji Polski, przyjaciel księdza Piotra Pawlukiewicza, człowiek z niesamowitym poczuciem humoru.

SPIS TREŚCI
1. ZAMIAST WSTĘPU
2. „PAJAC ZE MNIE, ALE BÓG MNIE KOCHA”
CZYLI PO CO CZŁOWIEKOWI POCZUCIE HUMORU | 11
3. „AMALGAMAT POPROSZĘ”
CZYLI ROZRADUJ SIĘ! | 25
4. „WYSKAKUJEMY, KSIĘŻULKU Z KASY”
CZYLI NIECO NA MARGINESIE… | 31
5. „WAS TO JUŻ PAN BÓG ZABIERZE”
CZYLI GAFY I WPADKI | 49
6.  „JAK SIĘ MODLI, TO SIĘ NIE PRZESZKADZA”
CZYLI SŁÓW KILKA O DZIECIACH W KOŚCIELE | 77
7. „ŻONA ODMÓWI…”
CZYLI OD ŚLUBU DO TEŚCIOWEJ | 93
8. „CZY TA OWCA SIĘ ZNALAZŁA”
CZYLI ŻARTY SEMINARYJNE | 109
9. „KTO LEJCE TRZYMA”
CZYLI WESOŁE JEST ŻYCIE… | 121
10. ZAKOŃCZENIE | 151
Cena 32.38 zł
Vat 5
Brutto 34.00 zł
Producent
Kategoria Pozostałe

Ta strona używa cookies. Zaakceptuj, aby kontynuować. więcej informacji

Sklepy internetowe projektowanie - infotex