strzalkaRegulamin   
Porównanie produktów
Twoja aktualna lista produktów do porównania:
 Parametr Cudowne dzieciątko Koletańskie
Usuń
Koszyk  
Opis
Cudowne Dzieciątko Koletańskie - Opiekun na bezdrożach naszego życia
Dzieciątko Jezus z kościoła świętego Józefa w Krakowie od wieków wstawia się za ufającymi w Jego pomoc wiernymi. Choć tak małe, nikogo nie pozostawia bez opieki. Szczególnie chętnie zwracają się do niego małżeństwa starające się o potomstwo oraz chorzy poszukujący uzdrowienia.

Doznałam cudu, kiedy byłam chora (mam astmę). Od dwóch tygodni miałam silny kaszel. Brałam różne leki, ale nie pomagały i coraz bardziej się dusiłam. Przypomniałam sobie o cudownej wodzie od Dzieciątka Jezus. Wypiłam dwa łyki i modliłam się szczerze. Po dziesięciu minutach ustały duszności i kaszel. Zostałam wysłuchana.
Maria, Gdańsk

Fragment Litanii
Panie Jezu, Ty z miłości ku nam przybrałeś postać Dzieciątka, ubożuchnego i upokorzonego w żłóbku. Uwielbiamy Cię i wraz z mędrcami ofiarujemy Ci złoto gorącej miłości oraz kadzidło żywej modlitwy. Uświęć nasze serca, jak niegdyś uświęciłeś serca ubogich pasterzy, abyśmy Ci zawsze wiernie służyli i nigdy nie przestawali wielbić.

W książce znajdziesz ponad 50 różnorodnych świadectw cudów oraz zbiór pięknych modlitw, które warto odmawiać szczególnie w okresie Bożego Narodzenia.

Rok wydania: 2017
Oprawa: twarda
Liczba stron: 272
Opracowanie: Katarzyna Pytlarz
Cena 25.62 zł
Vat 5
Brutto 26.90 zł
Producent WAM
Kategoria Pozostałe

Ta strona używa cookies. Zaakceptuj, aby kontynuować. więcej informacji

Sklepy internetowe projektowanie - infotex