Uwaga! Zmiana w pracy księgarni stacjonarnej. Dyżur pod telefonem od 9.00 do 13.00

Porównanie produktów

Opis

Szczegóły wiedzy katechizmowej, wyniesionej głównie z lekcji religii, zacierają się z czasem w naszej pamięci, zwłaszcza gdy lata szkolne już dawno są za nami. Z kolei młodsi często mają problem ze zrozumieniem poznanych na katechezie prawd wiary. W podobnych sytuacjach niniejsza książka jest skuteczną, szybką i przede wszystkim rzetelną pomocą. Dzięki niej możemy bowiem odnowić lub pogłębić własną wiarę i na nowo odkryć piękno wszystkiego, w co wierzy cały Kościół katolicki od swoich początków.

Autor objaśnia treści zawarte w Credo w krótkich rozdziałach, z których każdy przeczytamy właściwie w 5 minut, zatem jest to propozycja odpowiednia dla wszystkich, w każdym czasie, nawet pełnym zajęć!
Co ważne, również zawiłe kwestie teologiczne podaje w sposób przystępny, pozwalający przybliżyć się do tajemnicy Trójjedynego Boga.
Warto sięgnąć po tę książkę i przekonać się, że słowa codziennego wyznania wiary mogą kształtować każdą chwilę naszej egzystencji, nadawać jej sens i nadzwyczajną perspektywę.
 

Autor: Jean-Marie Le Verte
Wydawnictwo: Jedność
Format: 17 x 24 cm, s. 224, oprawa miękka
ISBN: 978-83-8144-104-9

Cena

33.33 zł

Vat

5%

Brutto
35.00 zł
Producent

Jedność 

Kategoria

Literatura chrześcijańska