Porównanie produktów

Opis

Autor: Tim Sheets
Oprawa: miękka
Format: 140 x 210 mm
Ilość stron: 236
Wydawca: wydawnictwo Koinonia

Nota wydawcy:
 
ODKRYJ, JAK WSPÓŁPRACOWAĆ Z TWOIMI NIEWIDZIALNYMI SOJUSZNIKAMI!
Temat aniołów cieszy się dużym zainteresowaniem na świecie. Popkultura przykłada wielką wagę do tych niewidzialnych istot, prawie że ubóstwiając je.

Ale czy kiedykolwiek zastanawiałeś się: „Co robią aniołowie i jaki wpływ na ciebie mają podejmowane przez nich działania”? Autor, Tim Sheets przedstawia objawienie oparte na Biblii, połączone z osobistymi doświadczeniami, i zaprasza cię do doświadczenia niewidzialnego świata potężnych niebiańskich wojowników.

Dowiedz się, w jaki sposób aniołowie:

·         walczą w duchowej rzeczywistości poprzez udzielanie pomocy, zapewnianie ochrony i przynoszenie uwolnienia

·         współpracują z chrześcijanami w przeobrażaniu całych regionów

·         ponadnaturalnie współdziałają z zanoszonymi przez ciebie modlitwami do Boga w celu uwolnienia niebiańskich odpowiedzi, aby mógł nastąpić przełom w twoim życiu.

 Począwszy od Księgi Rodzaju po Objawienie w Piśmie Świętym możemy przeczytać o różnych spotkaniach z aniołami. Jakub, Daniel, Maria, Jan, a także sam Pan Jezus - oni wszyscy doświadczyli pomocy lub wizytacji anielskiej. Aniołowie są kimś więcej niż niewidzialnymi strażnikami Niebios - są potężnymi wojownikami, których zleceniem jest przezwyciężanie mocy ciemności.

 DOWIEDZ SIĘ, JAK WSPÓŁPRACOWAĆ Z BOŻYMI WOJOWNIKAMI I DOŚWIADCZ, JAK NIEBIAŃSKA MOC DZISIAJ PRZEMIENIA TWOJE ŻYCIE, REGION, W KTÓRYM MIESZKASZ ORAZ CAŁY ŚWIAT!

 

Cena

25.71 zł

Vat

5%

Brutto
27.00 zł
 
Producent

 

Kategoria

Pozostałe