Armie aniołów

Porównaj

26.99 zł

 • Id 666364
 • Autor: Tim Sheets
  Oprawa: miękka
  Format: 140 x 210 mm
  Ilość stron: 236
  Wydawca: wydawnictwo Koinonia

  Nota wydawcy:
   
  ODKRYJ, JAK WSPÓŁPRACOWAĆ Z TWOIMI NIEWIDZIALNYMI SOJUSZNIKAMI!
  Temat aniołów cieszy się dużym zainteresowaniem na świecie. Popkultura przykłada wielką wagę do tych niewidzialnych istot, prawie że ubóstwiając je.

  Ale czy kiedykolwiek zastanawiałeś się: „Co robią aniołowie i jaki wpływ na ciebie mają podejmowane przez nich działania”? Autor, Tim Sheets przedstawia objawienie oparte na Biblii, połączone z osobistymi doświadczeniami, i zaprasza cię do doświadczenia niewidzialnego świata potężnych niebiańskich wojowników.

  Dowiedz się, w jaki sposób aniołowie:

  ·         walczą w duchowej rzeczywistości poprzez udzielanie pomocy, zapewnianie ochrony i przynoszenie uwolnienia

  ·         współpracują z chrześcijanami w przeobrażaniu całych regionów

  ·         ponadnaturalnie współdziałają z zanoszonymi przez ciebie modlitwami do Boga w celu uwolnienia niebiańskich odpowiedzi, aby mógł nastąpić przełom w twoim życiu.

   Począwszy od Księgi Rodzaju po Objawienie w Piśmie Świętym możemy przeczytać o różnych spotkaniach z aniołami. Jakub, Daniel, Maria, Jan, a także sam Pan Jezus - oni wszyscy doświadczyli pomocy lub wizytacji anielskiej. Aniołowie są kimś więcej niż niewidzialnymi strażnikami Niebios - są potężnymi wojownikami, których zleceniem jest przezwyciężanie mocy ciemności.

   DOWIEDZ SIĘ, JAK WSPÓŁPRACOWAĆ Z BOŻYMI WOJOWNIKAMI I DOŚWIADCZ, JAK NIEBIAŃSKA MOC DZISIAJ PRZEMIENIA TWOJE ŻYCIE, REGION, W KTÓRYM MIESZKASZ ORAZ CAŁY ŚWIAT!