• .

 • "Miłosierdzie to droga, która łączy Boga z człowiekiem, ponieważ otwiera serce na nadzieję, że będziemy kochani na zawsze, pomimo ograniczenia, jakim jest nasz grzech".
  Papież Franciszek, "Misericordiae vultus"

  Księgarnia na Miodowej oraz fundacja Domy Serca serdecznie zapraszają na debatę zatytułowaną "Miłosierdzie to droga", która odbędzie się 8 czerwca o godz. 12:00 w sali św. Jana Chrzciciela (nad księgarnią).

  Jeśli chcesz dowiedzieć się jakie są współczesne oblicza miłosierdzia, jak można realizować miłosierdzie we własnym życiu, jakie oblicze ma miłosierdzie w sztuce oraz jak temat współczucia i miłosierdzia realizują misjonarze z Domów Serca, przyjdź na spotkanie! Serdecznie zapraszamy!!

  O organizatorze:

  Domy Serca to międzynarodowa organizacja katolicka, która proponuje świeckim wyjazd na wolontariat misyjny do jednego z 40 domów zlokalizowanych w 26 krajach świata. Każdy Dom Serca umieszczony jest w dzielnicy biedy danego miasta, a zadaniem wolontariuszy jest współdzielić życie jej mieszkańców oraz nieść współczucie i pocieszenie wszystkim samotnym, chorym i pozbawionym nadziei.
  Więcej informacji: www.domyserca.pl

 • Orły Księgarstwa przyznane.....

  Orły Księgarstwa przyznane.....

  Z nieukrywaną satysfakcją informujemy, że nasza firma Księgarnia na Miodowej dołączyła do grona liderów branży, wyznaczających kierunek, stawiających na rozwój i podnoszenie kwalifikacji. Dziękujemy za Państwa uznanie. To dla nas duże wyróżnienie znaleźć się wśród najlepszych firm i zostać laureatem Orłów Księgarstwa, wyprzedzając równocześnie ponad 6 tysięcy innych firm w Polsce. Cieszymy się, że nasi klienci są zadowoleni i obiecujemy nieustanne podnoszenie jakości prac na tyle abyśmy nadal kojarzeni byli z bezkonkurencyjnością:). 

  Czytaj dalej

 • KDR

  KDR

  Ze szczególnych uprawnień może korzystać każdy członek rodziny wieloletniej. Dokumentem potwierdzającym uprawnienie członka rodziny wieloletniej do korzystania ze szczególnych uprawnień jest Karta Dużej Rodziny. 

  Czytaj dalej

Nowości

Wszystkie

DZIECI I MŁODZIEŻ

MULTIMEDIA RELIGIJNE

KSIĄŻKI

LITERATURA CHRZEŚCIJAŃSKA

Polecane strony